Ramsowo 1, 11-010 Barczewo
602 760 701
ebo.domy@gmail.com
DOMY
DREWNIANE
Spełnij swoje marzenie o własnym spokojnym zaciszu 
Zobacz jak powstają nasze domy!
Informacje 
O NAS
Historia naszej firmy rozpoczęła się ponad 20 lat temu, w niewielkiej miejscowości Ramsowo, oddalonej 20 kilometrów od Olsztyna. Od samego początku, naszym celem było dbanie o stały rozwój, pozostając jednocześnie w zgodzie z tradycjami rodzinnymi. Już ponad dwie dekady specjalizujemy się w budowie domów drewnianych. Naszym wiodącym produktem są domy szkieletowe, w lekkiej i nowoczesnej technologii.

Do produkcji pozyskujemy wyłącznie zdrowe drewno pochodzące z polskich lasów lasów oraz drewno skandynawskie. We własnym tartaku, z należytą troską i precyzją, przetwarzamy na ekologiczny surowiec do budowy domków drewnianych, wiat czy altan. W tworzonych przez nas domach, dzięki wykorzystaniu naturalnych surowców, panuje przyjazny mikroklimat, który pomaga lepiej się zrelaksować, wyspać, a także odetchnąć pełną piersią.

Zdobyliśmy bardzo duże doświadczenie, pracując z różnymi gatunkami drewna oraz testując najróżniejsze technologie. Samorozwój jest dla nas niezwykle ważny, gdyż przekłada się bezpośrednio na zadowolenie Klienta. Od zawsze stawiamy na jakość, a nie ilość.
Posiadamy obszerną bazę własnych projektów, a także współpracujemy z biurami projektowymi. Z ochotą śledzimy aktualne trendy. Dzięki temu, że zawsze jesteśmy na bieżąco, z łatwością przychodzi nam zrozumienie intencji naszych Inwestorów. Służymy radą w doborze najlepszych rozwiązań. Wszystkie projekty domków drewnianych szyjemy na miarę Państwa potrzeb tak, aby sprostały wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.
Masz swój pomysł na dom? 
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI - 602 760 701
Pomożemy Ci spełnić marzenia.
Skontaktuj się z nami już dziś!
„EBO”Domki drewniane
Ramsowo 1, 11-010 Barczewo
Budowa Domów Szkieletowych | Producent Domki Drewniane | Altany Drewniane