Skontaktuj się z nami!

Chętnie odpowiemy na każde pytania.

„EBO”
Domki drewniane

Ebo domki drewniane


Ramsowo 1
11-010 Barczewo
tel. 602 760 701
mail: ebo.domy@gmail.com

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO) obowiązującym od 25 maja 2018 roku, w celu skorzystania z formularza kontaktowego wymagane jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest firma firmę EBO Krzysztof Storoniański Ramsowo 1, 11-010 Barczewo. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do skorzystania z formularza kontaktowego. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Jednocześnie informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądania zaprzestania przetwarzania danych. Udzielona zgoda może być w każdym momencie wycofana, ale nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania danych przed wycofaniem zgody.


„EBO”
Domki Drewniane

Siedziba firmy „EBO” Domki Drewniane położona jest 20 km od Olsztyna w miejscowości Ramsowo.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budownictwie:

Domy drewniane
Domki drewniane rekreacyjne i letniskowe
Drewniane wiaty garażowe
Drewniane altany ogrodowe
Stoiska handlowe

Od niemal 20 lat firma „EBO Domy Drewniane” posiada ugruntowaną pozycję w budowie domów drewnianych, całorocznych oraz letniskowych. Specjalizujemy się w budowie domów drewnianych całorocznych, letniskowych i rekreacyjnych.

Firma „EBO Domy Drewniane” oferuje również wyroby z drewna takie jak altany ogrodowe, drewniane wiaty garażowe, meble ogrodowe oraz stoiska handlowe.


JAK TO ROBIMY?

Domy drewniane wykonujemy w technologii szkieletu drewnianego. Elementy podłóg i ścian prefabrykujemy w zakładzie produkcyjnym. Inwestor ma bezpośredni wpływ na kształt domu. Naszą bazą jest projekt domu, który można modyfikować i tworzyć według potrzeb klienta . Domy drewniane wykonujemy w zależności od potrzeb w różnym stopniu zaawansowania.

Projekt domu
Wybór materiałów
Ściany
Podłoga Parter
Podłoga Poddasze
Dach
Inwestor ma bezpośredni wpływ na kształt domu. Naszą bazą jest projekt domu, który można modyfikować i tworzyć według potrzeb klienta .
Świerk, sosna, odpowiednio przygotowany, suszony komorowo do wilgotności 16-18% czterostronnie strugany.
Elewacja deska elewacyjna 2x 2,5 cm na zakład, Wiatroizolacja, Szkielet konstrukcyjny z kantówki 10x4 cm wypełniona wełną mineralną gr.10cm, Folia paraizolacyjna Deska boazeryjna
Płyta OSB 22mm lub deska podłogowa 28 mm, Folia paroprzepuszczalna, Belki drewniane 5 / 17 cm, Wełna mineralna, Folia paroszczelna Płyta OSB 12 mm
Deska podłogowa 28 mm, Belka drewniana 8/16 cm
Blachodachówka
Łaty drewniane 4/5 cm Papa asfaltowa Płyta OSB 12 mm Krokiew 5/16 cm Wełna mineralna 10cm lub 15 cm Folia paroszczelna Feska boazeryjna